WHATSAPPP

Kurumsal

Hakkımızda

Serdaroğlu Demir Çelik

  • Serdaroğlu Demir Çelik faaliyetlerine , 1983 yılında Ordu'da Kazım SERDAROĞLU tarafından 'Ordu Çelik Ticaret' adı altında demir-çelik ve sac mamulleriyle bir aile şirketi olarak sektörde faaliyetlerine başlamıştır. 1998 yılında Serdaroğlu Demir Çelik olarak bugün Türkiye'nin önde gelen, saygın demir çelik firmalarından biri konumunda faaliyetlerine devam etmektedir..
  • Ordu 2.Sanayi Sitesi 25. Blok'ta 1500 m2 lik bir satış alanı ve 5500 m2 lik imalat alanı ile toplamda 7000 m2 lik bir kapalı alanda kurulu olan fabrika ve satış alanımızda İnsana değer politikasından yola çıkarak, Çalışanlarımıza sağlık, emniyet ve çevre mevzuatlarına uygun güvenilir bir çalışma ortamı sağlamaktayız.
  • Serdaroğlu Demir Çelik uzun yıllara dayanan deneyimi ve süregelen başarısı ile günümüzün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetini sahip olduğu iş kalitesine borçludur, müşterilerine verdiği kalite güvencesini daima en değerli sermayesi olarak görmektedir.
  • İş anlayışı "Geleceği İnşa Etmek" üzere kurulmuştur. Bu hedefini gerçekleştirmek için projelerinde en son teknolojiyi kullanarak, mimari açıdan işlevsel olmasının yanı sıra estetik görüntüsüyle göze çarpan, üstün kalitede malzemeyle yapılar inşa etmiştir.